Kariera

POSZUKIWANY POSZUKIWANA

GŁÓWNY SPECJALISTA DS. MARKETINGU

Zakres obowiązków:

  • opracowywanie strategii i planów marketingowych firmy
  • stworzenie koncepcji rozwoju produktów na rynkach krajowym i zagranicznych
  • przeprowadzanie badań rynkowych i analiz w celu identyfikacji szans rynkowych dla sprzedaży produktów
  • odpowiedzialność za całokształt działań związanych z kreowaniem wizerunku marki
  • monitorowanie skuteczności działań reklamowych i promocyjnych

Wymagania:

  • udokumentowane minimum 5-letnie doświadczenie w obszarze marketingu
  • wykształcenie wyższe w zakresie marketingu i zarządzania
  • umiejętność tworzenia planów i strategii marketingowych
  • znajomość zagadnień i narzędzi związanych z marketingiem i promocją
  • biegła znajomość języka angielskiego, mile widziana znajomość języka niemieckiego i szwedzkiego

Oferujemy:

  • przejrzyste zasady wynagradzania premiujące osiągane wyniki
  • stabilność zatrudnienia (zawarcie umowy na czas nieokreślony po okresie próbnym)
  • dużą samodzielność i możliwość realizacji własnych pomysłów
  • szkolenia i rozwój zawodowy w firmie o ugruntowanej i znaczącej pozycji na rynku

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres rekrutacja@bajcar.pl lub biuro@bajcar.pl

Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy w celach rekrutacyjnych zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2015 r. poz. 2135, 2281 z późn. zm. )".