Nasza firma

 

FIRMA BAJCAR - PEWNY PARTNER

BAJCAR to polska firma, która od 22 lat produkuje doskonałe wzorniczo okna i drzwi najwyższej jakości. Oprócz obecności i rozpoznawalności na rodzimym rynku, rozbudowujemy naszą międzynarodową działalność zgodnie z europejskimi standardami, dostarczając produkty do Niemiec, Szwecji, Belgii, Norwegii i Francji.

W naszej działalności stawiamy na najwyższą jakość produktów, innowacyjne technologie oraz doskonałą obsługę klienta. Wiedzę i umiejętności wykorzystujemy do tworzenia rozwiązań zwiększających konkurencyjność naszych produktów oraz kontrahentów. Tak powstało motto firmy BAJCAR: INNOWACJA, DESIGN, PERFEKCJA.

Obok innowacyjnych rozwiązań technologicznych (posiadamy jeden z najnowocześniejszych parków maszynowych w Polsce, własną szklarnię, okleiniarnię oraz zapewniamy transport naszych produktów), ogromne znaczenie mają dla nas osobiste relacje z klientami oraz szacunek dla pracowników.

BAJCAR tworzą ludzie. Staramy się znajdować, zatrudniać i motywować najlepszych pracowników dostępnych na rynku pracy. Kładziemy duży nacisk na prawość i rzetelność naszego zespołu, z szacunkiem podchodzimy zarówno do naszych pracowników, klientów, konkurentów, a także środowiska.

Tworzymy wzorniczo doskonałe produkty, spełniające najwyższe standardy i wysublimowane oczekiwania klientów polskich i zagranicznych.

LATA NA RYNKU
SPRZEDANYCH OKIEN
m2 POWIERZCHNI HAL
OKIEN -
DZIENNY POTENCJAŁ PRODUKCYJNY

Technologie

veka okna

TECHNOLOGIA, RÓŻNORODNOŚĆ I NIEMIECKA JAKOŚĆ

Technologia VEKA

VEKA to światowej klasy profile i systemy okienne z ponad 40-letnim doświadczeniem, dostępne w dwóch rozwiązaniach: VENOX oraz VERTIGO.

ENERGOOSZCZĘDNOŚĆ, STYL I BEZPIECZEŃSTWO

TECHNOLOGIA TROCAL

System okienny TROCAL to synonim wysokiej jakości, oszczędności oraz gwarancja dobrego samopoczucia. Dostępny w dwóch rozwiązaniach technologicznych: CELO oraz ROCO.

Poznaj nas

Test